درباره ما

مرکز توانبخشی ونگهداری سالمندان توحید , در اردیبهشت ماه سال 1381 درپی اقدام خیرخواهانه موسسین با سعی و تلاش بی شائبه در خرید ملک مورد نظر و بازسازی ومناسب سازی وخریدوسایل لازم , با دریافت مجوز از سازمان بهزیستی کشور با ظرفیت 35 نفر خانم و آقا به مدیریت آقای بهروز حسینی تاسیس و راه اندازی شد . با توجه به خدمات بی نظیردر  حفظ  ارزشهای  معنوی و  احترام به  سالمندان و بهداشت   و تغذیه مناسب , در مدت کوتاهی پس ازراه اندازی , تعداد پذیرفته شدگان  مرکز به حداکثر ظرفیت  خود رسید . در سال  1382 به پاس خدمات روزافزون مرکز , در اولین ارزشیابی سازمان بهزیستی از کلیه آسایشگاههای سالمندان خصوصی کشور , مرکز سالمندان توحید بعنوان مرکز نمونه و درجه یک استان تهران معرفی گردید .

در پی تقاضای بیش از حد مراجعین و با توجه به الطاف الهی و تلاش پیگیر هیئت مدیره , تصمیم به خریداری ملک مجاور گردید  و در مهر ماه سال 1383  ملک مجاور به بنای قبلی اضافه گردید .در بهمن ماه همان سال پس از مناسب سازي و صرف هزينه هاي لازم و خريد وسائل ضروري موفق به دريافت جواز ظرفيت پذيرش 80 نفر سالمند گرديد .از آن زمان به بعد نيز ماحصل درآمد مركز صرف بهينه سازي و تهيه امكانات رفاهي و تجهيزات توانبخشي و آموزشي و پزشكي و پرستاري گرديد .

در  ارزیابی های انجام شده از مراکزتوانبخشی سالمندان در هر سال  با توجه به خدمات مطلوب در اجرای استانداردهای مدون و تعیین شده از سوی کارشناسان و متخصصین سازمان بهزیستی استان تهران،این مرکز بالاترین نمره ارزشیابی مراکز خصوصی را به همت مدیران و کارکنان دلسوزدرزمینه خدمات ارزنده و بالا بردن استانداردهای سازمان مطبوع در  توسعه و بهینه سازی تجهیزات و خدمات رسانی وتوانبخشی به سالمندان مرکز را به خود اختصاص داده و در آخرین ارزشیابی ها بعنوان مرکز درجه یک و ممتاز نیز معرفی شده است .

در حال حاضر مركز سالمندان توحيد در زميني به مساحت 500 متر مربع در مركز و غرب تهران با بناي مفيد بالغ بر 750 متر مربع ، داراي فضاي سبز مصفي به وسعت 150 متر مربع ، در 2 طبقه با سيستم حرارتي شوفاژ وآب گرم و سيستم سرمایي كولر و تهويه هواي تازه با سرويسهاي بهداشتي ايراني و فرنگي ، داراي سيستم آسانسور حمل سالمند، اتاق معاينه و تجهیزات کامل فيزيو تراپي و كار درماني ، آشپزخانه ، رختشوی خانه ، انبار و دفتر مديريت و داروخانه و ايستگاههاي پرستاري ، مجهز به سیستم  کنترل  مرکزی با دوربین های مدار بسته (کنترل در داخل و خارج از مرکز )و ویدئو و آنتن مرکزی با همكاري كاركنان دلسوز مركز اعم از پزشكان و متخصصان وکارشناسان و پرستاران و فيزيو تراپ و كار درمان و بهياران و مددیاران آموزش ديده و كادر اداري و خدمات , تحت نظارت مدير عامل و میر مسئول پزشك ، به طور شبانه روزي در خدمت عزيزان گرانقدر مي باشد. .

 

 

ساعات بازديد ازبخش ها همزمان با ساعات ملاقات ازسالمندان مركزمي باشد.

ساعت ملاقات درطول نيم سال اول ازساعت 10 الي 12 و 16 الي 18 ودر طول نيم سال دوم از ساعت 9:30 الی 11:30 و 15 الي17 مي باشد .

عمليات اداري پذيرش واسكان ترجيحا صبح ها انجام مي پذيرد.

جهت كسب اطلاعات بيشتروكاراداري با مراجعه حضوري ،از ساعت 8 الي19  ، بخش اداري  مركز يكسره پاسخگوي مراجعين محترم می باشد.

آدرس

میدان توحید، خیابان نصرت غربی، نبش کوچه زاهدی، پلاک 137

66942207 – 66942178 – 66942151 (9821+)

info@tohidsara.com